in ,

Péče o nejmenší s Feedo Clubem

Těhotenství i péče o miminko vnáší do života každého z nás mnoho radosti, smíchu a štěstí. Současně ale přicházejí i momenty, kdy si ne vždy víme rady či bojujeme s rodinným rozpočtem. Usnadněte si tohle jedineční období s věrnostním programem Feedo Club, který vám pomůže ušetřit korunky a který vás provede důležitými milníky.  

Od chvíle, kdy z těhotenského testu vykouknou dvě čárky, čeká každého z nás trošku nekonečný kolotoč. Nejprve všechna důležitá vyšetření, první pohled na děťátko na ultrazvuku, výběr porodnice a samozřejmě samotný porod. Mimo to čtení recenzí a zjišťování, který kočárek, monitor dechu či přebalovací pult je nejlepší. Po porodu se nám život obrátí vzhůru nohama, snažíme se zvládat den s miminkem po třech hodinách přerušovaného spánku (člověk najednou zjistí, že zvládne do té doby nevídané věci), řešíme trable s kojením a bolestmi bříška a současně den za dnem jásáme nad tím, co ten náš malý poklad umí nového.  

Stejně jako každá životní etapa má i rodičovství své náročné stránky. Ze začátku si nejsme vždy jistí, jestli to, co děláme, děláme dobře, později zjišťujeme, že takový obyčejný domácí úklid zabírá najednou dvojnásob času (a o jeho smyslu můžeme polemizovat). S velkou částí těchto menších či větších problémů vám asi nepomůžeme, co vám ale můžeme usnadnit, je nakupování nezbytností pro vaše nejmenší. Stačí se zaregistrovat do věrnostního programu na Feedo.cz či na jedné z Feedo prodejen. 

Doprava zdarma i slevy na další nákup 

Co vše získáte registrací do Feedo Clubu? Hned na začátku dopravu zdarma na první objednávku. Je jedno, jestli si koupíte první hračku nebo zásobu oblečení na celý rok (ne, to nedoporučujeme, opravdu, děti rostou až moc rychle 😀), za dopravu nezaplatíte ani korunu. Po první objednávce navíc dostanete 10% slevu na další nákup. Při každém nákupu nad 1 299 Kč získáte také sadu tří slevových kupónů na další objednávku. A kdo by nemiloval slevy, že? Proto je tu kalendář akcí, kde dopředu uvidíte, jestli vaše oblíbená značka plenek, kosmetiky či výživy nebude právě v akci.  

V neposlední řadě si také můžete vytvořit seznam přání, do něhož si vložíte vše, co vás zaujme. Tenhle seznam pak snadno nasdílíte svým blízkým, kteří tak budou mít skvělé tipy na dárky pro vás i vašeho drobka. A jak jsme zmínili výše, s rodičovstvím přichází otázky, které většina z nás do doby, než se naše rodina rozrostla, neřešila. Proto jsou tu rady a tipy na míru. Věříme, že s Feedo Clubem bude vaše rodičovství ještě krásnější a že si ho užijete naplno. Vždyť určitě ze všech stran slyšíte, jak rychle to vše uteče. A ona je to pravda… 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře