in ,

Život je oslava. Uspořádejte nejstylovější dětskou párty

Když večírek, tak stylový. Když baby shower, tak podle nejnovějšího trendu.

Tyto styly vám pomohou dotvořit rodinné oslavy i dětské party, tak aby se na ně vzpomínalo ještě za hodně dlouho. Mimochodem, řadu dekorací pak můžete použít i v dětském pokojíčku, a oslavovat tak stylově vlastně každý svůj den.

V zajetí přírody

Napadlo by vás spojit les a vínovou barvu? Dát do lesa stůl, na který vyskládáte dobroty? Právě to je největší trend na oslavách: jít do přírody a slavit tam. Dětem postavte nadýchaný stan (klidně ze staré záclony, do které se brzy možná zamotají větve borovice, a tak to nebude vadit), foťte je, dokud jsou ještě čisté, a pak je nechte užívat si broučky a větvičky. V duchu recyklace využijte to, co máte doma: papírové bedny, staré zavařovací sklenice, z farmy si půjčte balíky slámy, svítící písmena si můžete jen zapůjčit, natrhejte luční kvítí, na dřevěné desky nebo prkýnka naaranžujte větvičky a suché listy. A dort, ten upečte s veverkou!

 

V barevném rytmu

Inspirujte se barevností zemí Latinské Ameriky, Španělska či Mexika a vystrojte dětem party, která bude hýřit barvami. Doslova všemi barvami. Žádná pestrá směsice tónů není zapovězená, dokonce je přímo žádaná. Oblíbené jsou prvky, z nichž se sypou bonbony: mohou to být kornouty, dorty (s dutým středem, do něhož se umístí) a hlavně piňata. Uzavřená nádoba z papíru s různými třásněmi, nejčastěji ve tvaru zvířátka, do které děti bouchají, dokud se nevysype. Pro menší děti existují i varianty, u nichž se jen zatáhne za provázek, aby vydaly, co uvnitř ukrývají. Přidejte vějíře, vysvětlete dětem, kdo byla Frida Kahlo, tančete flamenco, radujte se, že můžete být!

 

Plameňák

Ještě tam jsou jednorožci, ale růžoví opeřenci na dlouhých nohách už si brousí své dlouhé zobáky, aby zaplavili dětské pokojíčky. A tak není divu, že se promítli i do oslav.

Pokud pořádáte party u bazénu, přidejte lehátka ve tvaru plameňáků – loni byli instagramovým hitem a děti si je zamilovaly, stejně jako dospěláci.

Výtečně vypadají cupcakes ve tvaru plameňáků – jen mohou být trochu složitější na domácí výzdobu, tak je svěřte profesionálům. Dobře k plameňákům ladí exotické motivy rostlin (palmy) a také žluté a pěkně šťavnaté ananasy, stejně jako kokos.

 

 

Fialky

Po mintové a jemně růžové nastává sezona fialové. A ta skvěle ladí se zlatou, stříbrnou, bílou a světle modrou, i když by vás to možná na první pohled nenapadlo. Hodí se pro holky i kluky, sluší jí třpytky… Zkrátka má spoustu podob. Hitem jsou makronky a dortíky s fialovou polevou, která připomíná vzdálenou galaxii, větším dětem můžete dát do „babycinna“ třpytky (samozřejmě že jedlé, prodávají se třeba v cukrářských potřebách).

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře