mamavolba
in

MAMAvolba

První ročník unikátní české ankety oceňující ty nejlepší výrobky pro děti a maminky.

Máma ví, co je dobré. A proto buďte právě vy tou, která rozhodne.

Když jde o vaše děti, je každá volba důležitá

A přiznejme si, že někdy i pěkně těžká. Už během těhotenství se každý z nás musí potýkat s novinkami, obsáhlými seznamy a vychytávkami. Ale na co nakonec dáme? Na radu jiné mámy.

Proto je tu MAMAvolba, ocenění, které stojí na doporučení od jiných maminek. Od těch, které vědí. Výsledky pomůžou všem zorientovat se v nejlepších výrobcích pro děti a rodiče.

Vy, maminky (a samozřejmě i tatínkové) máte konečně šanci ukázat a ocenit své favority. Vezměte tenhle zodpovědný úkol do svých rukou, stejně jako v nich držíte své nejmilovanější, a rozhodněte. Jste ty nejangažovanější!

Za hlasování můžete získat ceny za více než 120 000 Kč od našich partnerů a navíc maxi balíky plné přihlášených produktů!

Kategorie, ve kterých můžete hlasovat:

  • Výživa
  • Kosmetika
  • Pleny a přebalování
  • Pro maminku
  • Hračky
  • Péče o dítě

Ambasadorky MAMAvolby

Aneta Folberger – Deníček matky

Říká o sobě, že je optimistický blázen, který nemůže jen tak sedět doma. A tak střídá bydlení v Německu a v Česku (a cestuje samozřejmě i dál), chodí se bavit, popíjí prosecco, směje se do instastories, sportuje, a hlavně se s chutí věnuje svému manželovi a dvěma báječným dětem: Vivien a Vincentovi. Pravidelně obsazuje přední pozice v kategorii Extra v MAMAblogu roku. S nadšením sobě vlastním organizuje akce Buď FIT či mamasrazy, před Vánocemi se těšte na druhé “Prosecco bez dětí”.

Míša Knězková – MK Life 

Po zlatém hattricku v MAMAblogu roku (v kategorii Lifestyle) si nadělí i zlatý hattrick doma – k Julince a Nelince přibude sourozenec. Dětská lékařka po proškolení tisíců rodičů v kurzech první pomoci přenesla své zkušenosti do on-line podoby. Kurzy Co mám dělat vám pomohou připravit se na každou nenadálou situaci. Prostudujte je s celou rodinou, ať víte! Děti do světa medicíny zasvětí Doktorské kufříky – Budu doktor, které s láskou vymyslela tak, aby vše bylo plně funkční.

 

 

Hlasovat můžete do 29. února. V březnu proběhne vyhlášení.

MAMAvolba

Instagram

Facebook

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře