in

MAMAvolba

Vyberte to nejlepší pro děti a vyhrajte dárky za 52 tisíc.

Hlasujte ve třetím ročníku ankety MAMAvolba a vyberte to nejlepší pro vás – rodiče – a hlavně pro děti. Nejlepší plenky, ubrousky, šampony, výživa, hračky… O tom všem můžete rozhodnout právě vy. A vyhrát!

V anketě MAMAvolba na www.mamavolba.cz/anketa můžete hlasovat hned v šesti kategoriích:

-přebalování
-hračky
-péče o dítě
-kosmetika
-pro maminku
-výživa

Vybrat můžete z nominovaných produktů – z toho nejlepšího pro rok 2022.

Za svůj hlas navíc můžete vyhrát nejen nominované produkty, z nichž sestavíme atraktivní balíčky. Máme pro vás připravené i dárky od partnerů.

Grada poslala pro vás hned 40 knížek – Splněné přání, Splněné sny, Mami, mám hlad a Maminko, nekřič! Další knížky jsou od nakladatelství Smart Press – Outdoorová kuchařka vás provede venkovním vařením a Kronika zase doprovodí vaše rodinné tradice.

Toužíte po krásných vlasech? Chápeme, a chápe i značka doplňků stravy by Anna Brandejs, která nám pro vás věnovala vitamíny složené hned ze 16 důležitých složek.

Pokud sníte i o pěkné pleti, vyživené, bez vrásek, projasněné, napomůže další dárek, sérum Filler Vegetal od Yves Rocher.

Celý balík krásy s výtažky z kaviáru posílá Dermacol, Sodastream poslala velmi odolné lahvičky (hodí se třeba do kočárku i na výlety), Sencor přidal chytré malé domácí pomocníky. Klidné večery si po celý rok užijete díky předplatnému časopisu Glanc.

A konečně nákupy – Outlet Samsonite věnoval vouchery na nákup zavazadel a Deichmann poukazy na dětské botičky. Nejen snídaně plné křupavého müsli, tyčinek, mrazem sušeného ovoce si vychutnáte díky Mixit, opět pro vás máme pár voucherů.

Tak nezapomeňte hlasovat v anketě o tom nejlepším pro děti a rodiče. Jste máma, která ví. A rozhodne.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře