in

MAMAblog roku 2018

Hlasujte a vyhrajte zajímavé ceny

Baví vás sledovat, co řeší jiné maminky? Pak určitě milujete MAMAblogerky. Radí, kam jet na výlet, co uvařit dětem, jakým krémem je namazat, jak si poradit s nástupem do školky…

Teď je navíc můžete podpořit v anketě o nejoblíbenější MAMAblogerku – MAMAblog roku 2018 s diamantovým partnerem, značkou Weleda, která je u maminek velmi oblíbená.

Do třetího ročníku ankety se zapojilo přes 120 MAMAblogerek, které se věnují svým blogům Instagramům i Youtube kanálům. Od těch, co mají 200 fanoušků na Instagramu až po ty, co jich nasbíraly desetitisíce.

MAMAblogerky soutěží ve dvou kategoriích: Lifestyle pro ty píšící a Extra pro ty, které se věnují natáčení videí na youtube nebo působí jen na Facebooku či Instagramu.

Po celou dobu trvání soutěže – po celé září – můžete udělit tři hlasy v každé kategorii. Hlasovat můžete ZDE a sjeďte po stránce dolů, kde najdete formulář k vyplnění!

Za svoji aktivitu navíc můžete něco vyhrát i vy – dárkové balíčky od Weleda, produkty Philips jako je čistička vzduchu, elektrické zubní kartáčky od Profimed, vouchery na Slevomat, zásoby mléka Nutrilon nebo výrobků Hami. Každý den na vás čeká pořádná porce dárků.

Sledujte MAMAblog na INSTAGRAMU nebo FACEBOOKU ať vám nic neuteče!

Přejeme, ať vyhraje ta nejlepší a i hlasujícím hodně štěstí.

Mamablog roku – hlasujte a vyhrajte

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře