in

MÁMA A JÁ

Časopis MÁMA A JÁ se přesouvá na webové stránky

Chtěli bychom Vás informovat o ukončení tištěného časopisu MÁMA A JÁ. Rozhodli jsme se všechen obsah časopisu, který do teď vycházel v tištěné podobě, přesunout na stránky mamaaja.cz, sdílet s vámi na našem facebooku a instagramu.

Můžete se těšit na odborné články, tipy a rady, rozhovory, recepty a další oblíbený obsah, který vycházel v tištěné formě.

Vše nyní jednoduše dohledáte na vašem mobilu nebo počítači.

Časopis MÁMA A JÁ č. 5

Z pátého čísla časopisu vane to nejlepší, co nám dává podzim: hřejivá jídla, look plný hnědé, pískové a zlaté, Halloween a domácí párty, teplá nápoje, zachumlaný kočárek… A taky první nápady na dárky – baví vás nové vychytávky, nebo jedete na retro vlně?

Ale přinášíme i rady na typické problémy tohoto ročního období: jak zvládnout rýmu u batolat, k čemu vedou špinavé ruce, jak hovořit s dětmi o smrti…

Samozřejmě vás čeká porce odborných článků o zdraví:

  • hypnoporod představí speciální terapeutka
  • co všechno je rizikové těhotenství
  • proč je vždycky dobrý čas darovat krev
  • psycholog pohovoří o tom, proč je vůně mámy opravdu tou nejdůležitější
  • co čekat, když se rozhodnete pro darované spermie
  • očkování proti meningokokuNový seriál odhalí, jaké to je, když jsou v bříšku trojčata.Dětská příloha – speciálních 8 stránek zabaví vaše děti a vám dopřeje čas na přečtení stránek jen pro vás (pomodoro technika, vnímání vlastního já, péče o vulvu jako hit ve světě krásy).

Poslední tištěné číslo MÁMA A JÁ můžete zakoupit na stránkách Feedo.

Předplatitelky, kterým stále běží roční nebo dvouleté předplatné, budeme kontaktovat do konce října na emailovou adresu, kde domluvíme kompenzaci za již nedodaná čísla v tištěné podobě.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře