in

Léto, děti, vlasy: jak být krásná za pár minut

Před mateřskou jste o sebe láskyplně pečovala, ale po porodu jste rychle zjistila, že vám čas na péči o sebe najednou vyměřuje vaše dítě a že tím časem rozhodně neplýtvá? Nezoufejte!

Po porodu a během kojení nebývají vlasy zrovna v kondici, proto je zbytečně nezatěžujte. Například není dobré je fénovat na nejvyšší teplotu v domnění, že jim tím dodáte tvar rychleji. Nedodáte, pouze docílíte přesušených vlasů bez lesku, které budou mít sklon k lámání. Abyste udržela vlasy co nejzdravější, musíte jim naopak jejich přirozenou vlhkost nechat. Dnes si již naštěstí můžete pořídit ty správné pomocníky, kteří během úpravy vlasů neustále sledují jejich teplotu a upravují ji tak, aby vlasy zbytečně nepřesušili.

Fénovat, nebo ne?

Přesně tohle dokáže fén Philips MoistureProtect, který i při každodenním používání zanechává vlasy hydratované, lesklé a zdravé. Zároveň nabízí i funkci ionizace, která ještě více uhlazuje kutikuly, takže se vlasy nezacuchávají. S fénem Philips MoistureProtect vytvoříte prakticky jakýkoliv účes: můžete si vybrat ze šesti nastavení rychlosti a teploty a na závěr ještě stisknout tlačítko chladného vzduchu, aby vám účes  vydržel po celou čtyřiadvacetihodinovou směnu. Díky vysokému výkonu fénu dodáte vlasům objem rychle a snadno, ale zároveň maximálně šetrně.

Zdravé vlny

Podařilo se vám sehnat hlídání a chystáte se s partnerem na večeři? Nebo berete kočár a vyrážíte všichni na festival? Pokud budete chtít s účesem trochu experimentovat, ale opět s maximální šetrností k vlasům, vyzkoušejte automatickou kulmu Philips MoistureProtect. Můžete si s ní vytvořit vlny na 27 způsobů, od divoké hřívy rockové divy po elegantní vlny, se kterými zazáříte i v té nejluxusnější restauraci. Kulma totiž nabízí 3 různá nastavení teploty, 3 různá nastavení času a 3 nastavení směru natáčení a hlavně: během celého kulmování opět hlídá teplotu vašich vlasů a kulmování tomu přizpůsobuje. A když je vlna hotová, upozorní vás kulma krátkým pípnutím, takže vlasy nemusíte nahřívat ani o vteřinu déle, než je třeba.

Rovné a lesklé

Cítíte se nejlépe v dokonale upraveném rovném účesu, ve kterém má každý vlas své místo a nikde netrčí? Pořiďte si žehličku na vlasy Philips MoistureProtect, která díky destičkám s titanovým povrchem zajišťuje lepší vodivost tepla a vlasy narovná již na jedno přejetí. Destičky jsou zároveň plovoucí, takže upravují i tlak vyvíjený na vlasy během žehlení a chrání je před lámáním. Žehlička po celou dobu úpravy účesu samozřejmě také kontroluje vlhkost vlasů a zbytečně je nevysušuje.

Komentáře

Leave a Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře