in , ,

Kolorky ve spolupráci s Alenou Šeredovou přichází s novým designem

Eko plenky Kolorky přichází s další novinkou pro styl těch nejmenších. K dosavadním devíti motivům plenek se přidávají další tři. Společně v jednom balení šatník miminek zpestří motivy duhy a kapek deště. Na přípravě designu se podílela i Alena Šeredová. Zároveň Kolorky uvádí také nové plenky z bambusu.

Kolorky v sobě propojují zboží každodenní potřeby s krásným designem. „Přišlo mi, že plenky nemusí mít nutně jen tu funkční rovinu, ale můžou i krásně vypadat. S tím jsem Kolorky před čtyřmi lety zakládala,“ vysvětlila majitelka společnosti Jana Chladová. K tomu navíc zohledňují i životní prostředí — jsou vyráběny z přírodních a obnovitelných materiálů.

Nové plenky jsou na rozdíl od těch stávajících v nude barvě na přání Aleny Šeredové. „Běžně jsou plenky k dostání na bílém základu, nude chybí. Tak jsme se domluvily s Janou a Kolorky tuto díru na trhu krásně zaplnily. Těším se, že plenky budou #vivistyle a budou krásně ladit s outfity naší malé,“ uvedla Alena Šeredová. Na nude základu vznikly rovnou dva designy — duhy a kapky deště. K dostání budou společně v jednom balení.

Od června jsou nově v nabídce také Kolorky Day Nature s motivy listů. „Kolekce Nature ještě více myslí na životní prostředí. Pro výrobu nové řady jsme použili bambusovou viskózu a bioplast z kukuřičného škrobu. Bambus je nejen rychle rostoucí rostlina, ale má navíc skvělé vlastnosti. Je prodyšný, antibakteriální, hypoalergenní a 100% rozložitelný,“ uvedla Jana Chladová.

Dosud poslední novinkou Kolorek bylo rozšíření o sortiment dětských doplňků pod značkou KLRK HOME. Dětské osušky, látkové plenky, bryndáky, mazlící dečky a další doplňky vznikají kompletně v Česku a z materiálů s certifikací GOTS. Takže prochází kontrolou s ohledem na životní prostředí i sociální a bezpečnostní podmínky zaměstnanců. Jako první vznikla černobílá kolekce, protože právě tuto kombinaci malá miminka dokážou nejlépe rozeznat. Nyní jsou k dostání doplňky i v letním barevném provedení.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře