Portrait of a future mother who is capturing her pregnancy days on her mobile phone
in

Je méně více?

minimalismus ve složení může (nejen) dětské pokožce významně pomoci

Od chvíle, kdy poprvé v životě uvidíme ty dvě šťastné čárky na těhotenském testíku, nedokážeme si pomoci – přirozeně cítíme potřebu naše ještě nenarozené miminko chránit, hlídat a dát mu to nejlepší, co jen dokážeme (a mnohem víc!).

Zkoumáme ty nejlepší a nejkrásnější postýlky, nejsavější pleny, nejkvalitnější bio/eko oblečení z čisté bavlny a i při budoucí stravě se díváme na původ a složení. A tak je to správné!

Není třeba nic přehánět, ale je to přece jen pravda – čím menší miminko je, tím citlivěji reaguje na okolní prostředí. Není se čemu divit – pokožka novorozeněte je pěti až šestinásobně propustnější než ta naše.

A osypat se ze zbytečných konzervantů či chemie dokážeme i my dospělí, takže mimi je nebezpečí zbytečných látek vystaveno ještě šestkrát více.

To, co na dětskou pokožku nedáme, je proto ještě důležitější než to, co dáme.

Je třeba na to myslet nejen u produktů, které se konzumují, u drahých položek, jako je kočárek, o kterých si čteme hodnocení a zkušenosti z každé strany, protože nás stojí větší obnos peněz. Denně využívané produkty a spotřební zboží jsou stejně důležité, ne-li víc, protože se s nimi dětská pokožka dostává do kontaktu skutečně denně, často i mnohokrát za den.

Jsme proto velmi rádi, že oblíbenost jediných vlhčených ubrousků bez chemie, alkoholu či konzervantů  na světě WaterWipes stále roste. Nově je najdete i v síti drogerií ROSSMANN.

Oceníte tak nejen jejich nejčistší složení na světě – 99,9% vody a kapka extraktu z jadérek grapefruitu, ale také 100% rostlinné, bezplastové složení ubrousku, který je v přírodě rozložitelný, obal s méně plasty, jenž lze kompletně recyklovat, ale také stále dostupnější produkt, který je jen na skok od vás.

Pomozte nám v boji proti alergickým reakcím, plenkové dermatitidě a opruzeninám – tak jako zakladatel WaterWipes a tatínek holčičky, která se z běžných ubrousků osypala tak, že to bylo nutné řešit léky.

plenková dermatitida
plenková dermatitida

On se totiž rozhodl, že chemii, konzervační látky ani žádný alkohol na dětskou pokožku nepatří a je ochoten si za to připlatit. A tak pracoval na technologii sedmistupňového čištění a filtrování, která vodu změkčí a odstraní z ní i ty nejmenší nečistoty a v kombinaci s grapefruitovým extraktem nepotřebuje další složky.

Stvořil vlhčené ubrousky, které jsou ideální do porodnice, a to i pro alergiky, atopiky i předčasně narozené děti. A od začátku až doposud probíhá výroba v Irsku, takže i jejich uhlíková stopa je podstatně nižší než u ubrousků cestujících k nám z daleké Číny.

Nejčistší, biologicky odbouratelné, bezplastové vlhčené ubrousky bez chemie, které jsou jediné svého druhu na celém světě – WaterWipes – již nyní naleznete v široké nabídce sítě drogerií ROSSMANN.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře