in

Jaké bude léto? Horoskop pro vás i děti

Beran

Rodiče

Pokud jste v předchozích měsících nepečovali o své zdraví, musíte to teď rychle napravit a zvýšit přísun vitaminů. Jinak si léto neužijete podle svých představ. Naordinujte si aktivní odpočinek s rodinou!

Děti

Během léta zaveďte co nejpravidelnější režim. Vašim dětem změny a cestování na spokojenosti nepřidají. Snažte se jim jakékoliv vybočení z normálu zpříjemnit, třeba krásnou krabicí na hračky, kterou mohou vozit stále s sebou.

Býk

Rodiče

Zažijete pohodové chvíle s dětmi, a dokonce i širší rodinou (pokud jste s někým ve sváru, je čas na usmíření). Také se připravte na neočekávaný nárůst energie, elánu a nadšení. Projeví se to chutí pustit se do věcí dlouho odkládaných.

Děti

Malým Býkům se bude dařit zejména v oblasti domácích aktivit, možná vás překvapí snahou o zvelebení pokojíčku nebo jiného svého osobního prostoru. Ani jejich výřečnost nebude špatná. Využijte toho v jejich dalším rozvoji.

Blíženci

Rodiče

Hvězdy napovídají, že v červenci se rozhodně nudit nebudete. Zejména v partnerských a milostných aktivitách to může jiskřit. Budete mít štěstí na setkávání se samými zajímavými lidmi, pravděpodobná jsou nová přátelství – i ta z dovolených.

Děti

Vaši nejmenší budou mít sklon užívat si radosti života. Dařit se jim bude zejména při hrách, při kterých mohou rozvíjet své dovednosti. Pokud se budou chtít prosadit, povede se jim to. Pozor si dejte na vodu, podporujte všechno, co se týká světla a zvuků.

Rak

Rodiče

V nadcházejícím měsíci budete individualisté a sólisté. Přesto nezapomínejte, že v rodině musíte být členem týmu. Soustřeďte se na plánování podzimu a zimy, i když vám to připadá předčasné, a zamyslete se i nad finanční stránkou.

Děti

Kluci i holky ve znamení Raka budou pracovití, přičinliví a budou vydávat mnoho energie na činnosti, jejichž výsledky už budou krásně vidět. Malá sada na úklid jim určitě udělá radost, protože úklid je právě jedna z činností, kde jsou vidět výsledky hned.

Lev

Rodiče

Pozor, v následujících dnech se můžete vůči ostatním vyhraňovat a případně i své rodinné vztahy (i ty na pracovišti) komplikovat. Raději se proto držte zpátky. Naštěstí váš partner bude naladěn přesně naopak, tak se připravte na velkou dávku pozornosti.

Děti

Ti nejmenší budou v srpnu až moc přecitlivělí a mohli by reagovat neadekvátně. Dobré bude, když to budete mít na paměti a cíleně jim uděláte radost třeba skvělou zábavou do vany. Červenec bude také ve znamení vodních prvků.

Panna

Rodiče

Vše se bude dařit a čas, který teď prožíváte, je ve znamení pohody, rodiny a radostí. Důležitou roli budou nyní hrát výlety, příroda a setkání s přáteli. Ve hvězdách je i nějaká zajímavá pracovní nabídka!

Děti

Díky pozitivnímu naladění vašich nejmenších se i všichni v rodině budou cítit příjemně, nejen při oslavách. Případná drobná nedorozumění a mrzutosti brzy vyřešíte. Bude to chtít jen trochu trpělivosti a ochoty. Opatrně s jídlem!

Váhy

Rodiče

Pokud máte v hlavě nějaký zajímavý projekt nebo plán, třeba na exotickou letní dovolenou, bude nejvyšší čas s ním vyjít ven. Úsilí zaměřené správným směrem bude mít velkou šanci na úspěch. Hvězdy hovoří v červenci o komplikacích v pracovní sféře.

Děti

Je ideální čas na rozvíjení motorických dovedností. Malujte, skládejte, modelujte, opravujte. Abyste však předešli pláči, vzteku či menším nehodám, budete se muset také aktivně zapojit. Stmelování je heslo pro přelom července a srpna.

Štír

Rodiče

Vaše sny mají tendenci se naplňovat. Musíte však pro to také něco udělat. Ujasněte si, co vlastně chcete, poraďte se s rodinou a především s partnerem a směle za tím vykročte. Hvězdy vás podpoří, i když to ze začátku může vypadat na fiasko.

Děti

Dávejte pozor na zdraví a při cestách zbytečně neriskujte, léto by mohlo nepříjemně pokazit nachlazení. Dětem se bude dařit ve vymýšlení nových aktivit, zahrada nebo louka se pro ně stane místem největšího dobrodružství. Štíry učte v srpnu hospodařit s prvním kapesným.

Střelec

Rodiče

Přestaňte konečně řešit peníze, starou kuchyňskou linku či dusné pracovní prostředí a užívejte si léta! Příznivé budou vztahy s nejbližšími. Alespoň zde budete prožívat klid, porozumění a pohodu. Finanční stránka se vyřeší ke konci srpna nenadálou událostí.

Děti

Reakce nejmenších budou rychlé a pružné. Rozvíjejte řeč, využijte nadšení pro učení a hlavně buďte vzorem a ukažte jim, co všechno mohou vlastními silami a s dávkou trpělivosti dokázat. Nenechte je střílet od boku.

Kozoroh

Rodiče

Příliv negativní energie rozpusťte sportem, výlety, upořádáním velké rodinné večeře či prací na zahrádce. Dejte na svůj vnitřní hlas. Ten vám bude fungovat bezvýhradně a ukáže správnou cestu, i když jí třeba nemusíte hned věřit.

Děti

Nejmenší Kozorozi nejspíš nevědí, pro co se vlastně rozhodnout. Jejich vnitřní rozpolcenost a splín můžete nejlépe zahnat sladkou svačinkou, ale opatrně na jejich touhu po sladkém. Ať se stane jen výjimečnou záležitostí. Vnímaví budou ke všemu, co jim budete o výživě říkat.

Vodnář

Rodiče

Zaměřte svou pozornost na přítomný okamžik a užívejte si jej. Nebabrejte se v minulosti! Nejvíc (a to hlavně na začátku července) vám nejspíš bude vyhovovat nicnedělání a nejlépe se budete cítit někde ve společnosti. Domluvte si s kamarádkami dámskou jízdu, budete na ni dlouho vzpomínat.

Děti

Děti se budou cítit poněkud podrážděně a pravděpodobně se jim navzdory krásnému počasí do ničeho nebude moc chtít. Musíte proto nasadit i ty nejsilnější zbraně, ale v srpnu už bude situace klidnější a děti budou dovádivější.

Ryby

Rodiče

Detoxikační kúra by vás po prodělaných virózách mohla dostat do normálu. Ani v následujících měsících však nezapomeňte dbát na své zdraví. Dovolená se blíží mílovými kroky a určitě ji zase nechcete strávit s nachlazením. Udělá vám dobře hodně vody ve všech podobách, jste přece správné Ryby.

Děti

Vymýšlení her nebo řešení náročnějších úkolů nebude vašim dětem dělat nejmenší potíže. Nezapomínejte jim však každý nový zážitek podrobně vysvětlit, ať jim v hlavě nezpůsobíte zmatek.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře