Horoskop aneb Jak vám přejí hvězdy
in

Horoskop na září pro rodiče i děti

Co vám přinesou hvězdy? Horoskop pro děti i pro dospělé až do poloviny říjny.

Dospělí:

Beran

V prvním zářijovém týdnu postupujte v pracovních záležitostech vážně důsledně, obzvlášť během práce s čísly. Zbrklost by se vám nemusela vyplatit. Ve dnech okolo 15. října využijte své přesvědčovací schopnosti ve všech ohledech, poté polevte v tempu a více vnímejte své okolí. Zahrnujte je láskou a čekejte, že se vám to vrátí.

Býk

V září odolávejte chmurným myšlenkám, vyhledávejte veselou společnost a zkuste vymyslet pohodový rodinný víkend. Budete shánět nečekaný dárek a budete hýřit nápady. Kupte si ale i vy něco pro vlastní potěšení. Chovejte se jako požitkářka všude, kde to půjde.  Podzim pro vás bude nádherným propojením tradičních zvyků a moderního světa.

Blíženci

Babí léto příliš nepřeje cestování, i když byste si to přáli, ale můžete častěji navštěvovat své kamarády a příbuzné. Někteří čekají na usmíření, tentokrát nastavte ruku vstříc vy. Kolem 22. září si naplánujte důležitá jednání nebo zkoušky, pravděpodobně se vydaří. Od 2. října se nalaďte na vážnější témata a přemýšlejte víc o tom, co má nebo nemá smysl.

Rak

Poproste o povzbuzení a podporu někoho blízkého. Čeká vás obtížné a náročné období v roce, i když jste si mysleli, že po nepříliš lehkém létě už máte vyhráno. Snažte se důkladnou péčí o svou duševní pohodu předcházet splínům a nemocem. Nelitujte času, který věnujete dětem při přípravě do školy, vytvořte si nějaké rituály, které jim nejen učení ulehčí.

Lev

Sotva se přehoupne babí léto do podzimu, začne vás trápit nedostatek slunečního svitu. Vynahrazujte si to vzpomínkami na léto, dodělejte konečně fotoknihu plnou rozesmátých tváří. Při prohlížení s rodinou se vám podaří vytvořit příjemnou domácí atmosférou. Na přelomu září a října mějte větší pochopení pro lidské stránky kolegů či přátel.

Panna

Poučte se od svých dětí a naučte se žít každým radostným okamžikem. I bez přesného plánování a jasného rozvrhu můžete aktivně a zajímavě prožít pracovní i rodinnou část dne. Na začátku školního roku si udělejte čas na pohádky a hry, které se vám v létě osvědčili, a klidně se nechte jimi zcela pohltit. Na tyhle okamžiky budou děti vzpomínat.

Váhy

Pokud jste narození okolo 10. října, pak můžete elán a sebevědomí rozdávat. Nezapomeňte na rozumnou míru a na skutečnou výši svého konta, někdy je potřeba šlápnout včas na brzdu. Okolo 25. září na vás může dolehnout samota nebo touha po něčem, co vám chybí. Zkuste si sepsat, co očekáváte nejen od života, ale hlavně co z toho se dá zvládnout během října.

Štír

Čím úspěšněji se budete vyhýbat komerčním zónám, tím snáze si uchováte psychickou rovnováhu. A je velká šance, že se to podaří. Okolo 7. října si vychutnáte svou autoritu a vliv mezi kolegy, ale třeba i mezi dětmi. Vyřeší se problém, na kterém jste dlouho pracovali. Máte-li narozeniny, můžete si v příštím roce profesně polepšit.

Střelec

Okolo 25. září zkuste naplno otevřít svou duši a vyjádřit své city. Blíží se období roku, na které se většinou těšíte, a přinese s sebou všechno, co k podzimu patří. VY máte pochopení, že jsou to někdy i propršené dny, ale klidně riskněte víkendový výlet. Neupínejte se k plánům na další období, nejspíš se vše semele trochu jinak.

Kozoroh

Začátkem září se vám možná splní nějaké přání. V druhé polovině měsíce budete dobře počítat a vážit každé rozhodnutí. Budete rádi za vše, na co se můžete spolehnout. Během začátku října nasbíráte důležité zkušenosti. Navíc můžete dosáhnout úspěchu, pokud správně posoudíte své možnosti, o jakém se vám ani nesnilo.

Vodnář

Ještě v srpnu se snažte ovládnout svou netrpělivost a neochotu podřídit se okolnostem, někdy je zkrátka lepší neprat se se změnami, které přijít musí. Od 9. září do 19. září se budete častěji za něčím honit. Najděte si vždy konstruktivní způsob, jak vybít svou nadbytečnou energii. Okolo 7. října se nebojte pustit do nějaké odvážné improvizace.

Ryby

Začátkem září můžete nenápadně, ale velmi účinně zaujmout potřebné rozhodující pozice. V rodině i při nových pracovních příležitostech. Nebojte se věci nazývat správnými jmény a okolo 15. září i tvrdě argumentovat. Koncem měsíce se nenechte zaskočit partnerovými změnami plánů, udělejte si program sami podle svého přání.

Děti:

Beran

Od 9. září se připravte na překvapivá rozhodnutí a nečekané akce svých malých Beranů. Potřebují si vyzkoušet svou samostatnost a nezávislost. Největší potřebu vzdorovat autoritám budou mít děti narozené 11.-12. dubna. Říjen se ponese ve velmi optimistickém duchu. Připravte se na nečekaný příval nové energie a nových trendů.

Býk

Koncem srpna společně s dětmi sledujte pohádky a probírejte otázky dobra a zla. Okolo 5. září dopřejte svým Býkům radost z malých dobrodružných podniků. Okolo 25. září našlapujte po špičkách v době jejich citových splínů a mírně kroťte jejich nenasytnost. Ještě vás čeká pár slunečných dnů, tak si je užijte naplno. A hlavně venku!

Blíženci

I s těmi úplně nejmenšími Blíženci si užijete dost legrace, pomohou vám zapomenout na všední starosti. Okolo 3. září možná budete muset zodpovědět některé nepříjemné otázky. To nejdůležitější, co vás ale čeká, se bude týkat hygieny. Možná se vaše děťátko začne více počůrávat, možná začne chodit na nočník nebo přestane nosit v noci plenky.

Rak

S malými Raky se připravte na dlouhou cestu, musíte mít ovšem velkou trpělivost, abyste jim vše, co potřebují vědět, náležitě vysvětlili. Hodně u nich v září bude záležet na tom, jak se vyspí a jak se vám podaří společně začít každý den. Nastavte si nový režim. Tentokrát jsou výjimečně povolené i odměny v podobě malých mlsek.

Lev

Nebojte se o zdraví, všechno, co se stane, se opravdu brzy srovná. Začátkem září mohou být malí Lvi trochu apatičtí a zasnění, připočtěte to změně režimu, která má na ně velký vliv. Raději by se ještě rozvalovali na sluníčku, takže pokud to jde, nechte je si v baboletním počasí krásně hrát. Dbejte na jejich duševní pohodu i prostřednictvím správných vitaminů.

Panna

Připravte se na změny v jídelníčku. Možná se projeví alergická reakce, intolerance nebo nechutenství, dejte proto malým Pannám možnost vyzkoušet a zvyknout si na nové potraviny. Překvapí vás, jak gurmeticky se k tomu dovedou postavit. Někdy vám jejich chování bude připadat až příliš dospělé. Rozptylujte jejich pocity, že mají nedostatky a opakujte jim, co už dovedou.

Váhy

Děti narozené 4.-14. října jsou zmateni samy sebou – prosazují svůj názor a jejich touha po změně je až nezlomná, jenže neví, co si počít, když dostanou, co žádají. Okolo 10. září je povzbuďte a ujistěte je, že jsou skvělé a že je máte rádi. Využijte jejich nadšení pro nové obzory a umožněte jim poznávat svět. Třeba ze správného nového dopravního prostředku.

Štír

Snažte se na své děti mít čas vždy, kdy vám chtějí něco sdělit. Jakmile jejich potřebu odsunete na později, přestanou se vám svěřovat. Potřebují vaši bezvýhradnou účast na svých starostech. Okolo 15. září budete muset řešit témata týkající se spravedlnosti, férového jednání i financí. Nezapomínejte plnit jejich přání, ale především své vlastní sliby!

Střelec

I když máte pocit, že se vaše dítě občas pohybuje ve svém vnitřním ideálním světě, nenarušujte jeho zónu klidu. Nechte ho v klidu zachumlaného v teplé dece. Potřebuje si někdy jen tak plynout. Střelci na konci srpna potřebují jak vaši podporu a laskavé jednání, tak pocit jistoty. Odbourejte jejich noční můry tak, jak to půjde nejlépe. Někdy vás čeká dlouhé zkoušení.

Kozoroh

I když vaše dítě hodně vydrží a zdá se v mnoha ohledech sebejisté, rozvíjejte i jeho jemné citlivé stránky. Příležitost bude okolo 1., 18. a 20. září. V posledních zářijových dnech se věnujte praktickým činnostem, vaše dítě může nasbírat důležité zkušenosti pro život, ale naučit se i jen řadu drobností, které ho ve vývoji posunou.

Vodnář

Na konci srpna věnujte větší pozornost rozvoji motoriky a pohybových aktivit. Správné nasměrování energie může zabránit konfliktům i úrazům. Okolo 5. září dopřejte malým Vodnářům svobodnou ruku v jejich tvořivých aktivitách, i kdyby to mělo narušit vaše obvyklé pořádky. Potom ustupte dětem z cesty, ne vždycky se vám podaří mít pravdu.

Ryby

Na začátku školního roku bude třeba vaše děti uklidňovat a zmírňovat jejich obavy z povinností. Musíte hlavně rozptýlit pocity, že mají příliš mnoho chyb a nedostatků. Okolo 9. září učte své děti dodržovat rozumnou míru a nést odpovědnost za své skutky. A to třeba i v takových detailech, jako je jídlo. V říjnu jděte důsledně svým dobrým osobním příkladem.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře