in

Horoskop – jaro 2019

Beran

Pro rodiče
Na jaře budete v dobré kondici. Využijte toho ke krátkým výletům a návštěvám zajímavých míst. A i když vám koncem března na chvíli dojde energie, úspěšně ji doplníte, osvěží vás změna prostředí a delší pobyt v přírodě.
Pro děti
Rozvíjejte u dětí smysl pro tvořivost a dejte jim příležitost k různým aktivitám, i když to zvýší nároky na úklid. Při pobytu venku vás to však zase tolik trápit nebude. O jarních prázdninách svěřte potomka na pár dní prarodičům, užijete si to i vy.

Býk

Pro rodiče
S teplejšími dny dostanete mnoho nápadů, tak nezůstávejte doma a vyrazte do přírody nebo do společnosti. Přelom března a dubna bude ideální na různá dobrodružství. Celé jaro budete nabití optimismem.
Pro děti
S prvním jarním sluníčkem vezměte své ratolesti do zoo nebo někam na venkov, kde o zvířátka není nouze. Malým dětem pak dejte do rukou pastelky, těm větším svěřte fotoaparát a společně zvěčněte a vystavte si zachycené obrázky.

Blíženci

Pro rodiče
Koncem února překonejte splín, osvěží vás návštěva fitness centra, masáž nebo výlet do přírody. Kolem 12. března vás může rozladit nějaká nečekaná událost, ale vy vymyslíte velmi snadné řešení situace.
Pro děti
V první polovině března budou vaše děti velmi učenlivé, soustřeďte se proto na rozvoj řeči a zkoušejte poznávat a rozlišovat různé zvuky. Při pobytu v přírodě dejte dětem volnost, ale nezapomeňte na svačinu a dostatek pití.

Rak

Pro rodiče
Udělejte si primárně čas jen pro sebe. Objednejte se na masáž nebo si zamluvte wellness pobyt a přenechejte děti tatínkům či prarodičům. Koncem dubna naopak vsaďte na společný program a dejte své rodině znát, jak je pro vás důležitá.
Pro děti
Vaše ostražitost a postřeh při dozoru nad dětmi bude během jara na maximu. Kluci i holčičky totiž budou chtít vyrazit na průzkum světa do terénu. Užijte si to s nimi, všichni můžete zahořet láskou ke zvířátkům a venkovu.

Lev

Pro rodiče
Neberte si příliš mnoho úkolů. Přemýšlejte o tom, co by vás zajímalo, v čem byste se chtěli vzdělávat a co nového se naučit. Okolo 25. března můžete dospět k zajímavému odhalení a pochopení souvislostí.
Pro děti
Začátkem března věnujte pozornost citovým potřebám celé rodiny včetně těch nejmenších. Učte svého potomka, aby se uměl rozhodnout a vybrat si sám. Od 13. března dopřejte dětem větší pocit samostatnosti.

Panna

Pro rodiče
Máte dobrý předpoklad si celé jaro užít s nadhledem a humorem. Využijte toho a nebojte se pustit i do odvážnějších nápadů a plánů. Ideální příležitostí změnit něco ve svém životě bude konec března a začátek dubna.
Pro děti
Připravte se na nekonečné otázky předškolních dětí. Začátkem března vyjeďte do přírody a nebojte se ani náročnějšího terénu. Pak si dopřejte odpočinek a uvědomte si, že spoustou činností se vyčerpáváte zcela zbytečně.

Váhy

Pro rodiče
Dařit by se vám mělo po celé jaro ve vyjednávání v rodině nebo práci. Je možné, že se trošku neshodnete s partnerem. Když vše zažehnáte, začnete už teď čerpat svěží inspiraci na letní dovolenou.
Pro děti
Virózy útočí a asi vašeho potomka neminou, ale i přesto bude na jaře objevovat vše nové a mít mnoho otázek. Učitelé však tentokrát budou muset být tolerantní k jeho přímosti a neposednosti.

Štír

Pro rodiče
Březen bude nemastný neslaný. Běžte si aspoň s dětmi zaběhat nebo zkuste bazén či dlouhé procházky. Dobré je, že to, co se nejdřív může zdát jako bezvýznamné, bude mít do budoucna přínos. Proto buďte pozorní.
Pro děti
Buďte diplomatičtí, váš potomek nemá rád změny a nesnáší, když je pod tlakem. Na jaře bude skvělá příležitost ho naučit, že změna k životu patří, na každou procházku, delší výlet nebo návštěvu ho tak připravte předem.

Střelec

Pro rodiče
Do konce února se vám bude dařit výtečně. Pokud máte nějaké dlouhodobější plány, tak teď bude k jejich uskutečňování ideální doba. Ve třetím měsíci roku pak bude skvělá příležitost úspěch oslavit rodinným výletem nebo večeří.
Pro děti
Váš nejmenší je kliďas, který se do ničeho nežene, ale o to raději pomáhá. Dopřejte mu proto co nejvíc podnětů. Kupte pastelky, omalovánky, nechte ho pomáhat s vařením a nezapomeňte se také proběhnout na sluníčku.

Kozoroh

Pro rodiče
Začátkem března se budete potýkat s pomluvami. Pozor na možná nedorozumění i v rodině. Hrozí, že budete reagovat podrážděně a popuzeně. V dubnu z vás vše spadne a budete se moct v klidu oddávat jen věcem, které jsou vám příjemné.
Pro děti
Váš potomek je malý pečovatel a baví ho starat se o ostatní, také sám si rád přijde pro pomazlení. Na jaře je vhodná chvíle koupit mu nějaké nenáročné zvířátko, klidně rybičku v akváriu, nebo mu svěřte vlastní truhlík či záhonek na zahradě.

Vodnář

Pro rodiče
Budete mít nekonečné množství nápadů a inspirací. Vaše aktivity by se však nemusely zrovna těšit pochopení v rodině a zvláště u dětí, jak budete předpokládat. Buďte proto víc pozorní a naslouchejte i ostatním.
Pro děti
V březnu budete mít doma malé sluníčko plné optimismu, radosti a energie. V dubnu vás čekají rodinné oslavy, kde si společně zazpíváte či zatančíte. Nebo zkuste uspořádat malé divadelní představení.

Ryby

Pro rodiče
Celé jaro bude ve znamení příjemného cestování. A to nejen v rámci České republiky. Neminou vás přátelská setkání a kontakty. Komunikace bude vaší silnou stránkou, a to zejména doma s nejmenšími.
Pro děti
Zdá se, že se vaše děti stále ještě neprobudily ze zimního spánku, nechtějí se tulit a od druhých si udržují odstup. Koncem března se vše obrátí a svou lásku vám vyjádří obrázkem nebo tím, že vám pomohou s jarním úklidem.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře