in , ,

Pomáhám s Feedo®

Milé budoucí maminky,

uvědomujeme si, jak těžké je v této chvíli vybírat výbavičku pro váš poklad bez navštívení jakékoli specializované prodejny, možnosti konzultace s odborníky či vyzkoušení si produktů na vlastní kůži.

Rozhodli jsme se oslovit maminky v našem okolí,

aby vám s výběrem výbavičky on-line pomohly, aby s vámi sdílely jejich svaté grály, bez kterých si mateřství nedokáží představit, zkrátka své tipy na ověřené značky dětské kosmetiky, výživy, kočárků do určitých typů terénů a mnoho dalších.


Chceme na sociálních sítích pod hashtagem #pomahamsfeedo vytvořit on-line nástěnku produktů, která vám celý výběr usnadní.


A vás, maminky, které jste si již výběrem výbavičky, porodem a mateřstvím prošly, prosíme,

sdílejte s námi tipy na produkty také. Žádné téma ani produkt není tabu, pokud vám usnadnil život. Pojďme maminkám doma pomoci sdílet například i tipy na to, jak si ušít doma roušku, aby mohly jít na kontrolu ke gynekologovi, když je roušek nedostatek, nebo návod na domácí antibakteriální gel, který je všude vyprodaný. Pojďme si pomoci.
Za každý tip děkujeme!

MAMALINKA

Zároveň vám představujeme Mamalinku, kde vám poradí specialisté z prodejny v Hostivicích s výběrem produktů pro ty nejmenší.
  1. Využijte buď telefonní linku s číslem 702 248 399 a 731 444 060
  2. Nebo videohovor přes aplikaci WhatsApp na telefonním čísle 725 772 556

Na lince jsme pro vás denně od 9:00 do 18:00.

Tým Feedo

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře