in , ,

Feedo dny jsou tady – výbavička až s 20% slevou

Seznam věcí, které pro své nejmenší potřebujete, se nečekaně rychle rozrůstá? Jednu věc si odškrtnete a dalších 5 přibyde? S Feedo dny si nákupy užijete naplno. Kočárek, autosedačku, postýlku i první fešácké oblečky nakoupíte nyní až s 20% slevou. 

Ať už od vašich „dvou čárek“ uteklo jen pár dnů a vy opatrně vybíráte první bodýčko, či už máte broučka na světě a jen doplňujete pár posledních věcí, které by se vám mohly do začátku hodit, věříme, že s krásnou slevou bude nakupování ještě příjemnější. Tu nyní získáte na e-shopu Feedo.cz a také na Feedo prodejnách v rámci probíhajících Feedo dnů. 

V nabídce najdete vše pro ty nejmenší od kočárků a autosedaček přes postýlky či pomocníky na koupání až po hračky a oblečení. Určitě se podívejte na oblíbené značky Skip Hop, Britax Römer, Thule, Petite&Mars, Nattou, Philips Avent či Little Dutch, které si zamilovala už hromada maminek, tatínků i dětí. 

Ke každému nákupu navíc jako dárek dostanete balení vlhčených ubrousků Waterwipes. Ty obsahují pouze dvě ingredience – 99,9 % čištěné vody a ovocného extrakt z grapefruitu. Jsou vhodné od narození a používat je mohou i rodiče předčasně narozených dětí, jelikož v nich nenajdete ani kapku alkoholu či parfemace.

Ušetřit s Feedo dny ZDE>>


Akce platí od 15. do 23. září na e-shopech feedo.cz, feedo.sk a na všech Feedo prodejnách.  

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Komentáře